Nabíjateľný zosilňovač sluchu G28 RIC vysoko kvalitný digitálny BTE malý formát

Nabíjateľný zosilňovač sluchu G28 RIC vysoko kvalitný digitálny BTE malý formát

Earsmate G28D RIC je najlepší nabíjateľný digitálny zosilňovač sluchu, ktorý zvyšuje iba to, čo chcete počuť, hlas od vašej rodiny a priateľov. Je malý ako špička a zmizne za ušami, kde si takmer nikto nevšimne, že máte na sebe tento výkonný zosilňovač sluchu. Tenký ako špička a používa modernú digitálnu technológiu, aby vám poskytol veľmi kompaktný a diskrétny výkonný zvukový zosilnenie potrebné na zreteľné počúvanie zvukov a reči okolo vás.
 
Vlastnosti:
* Vhodný na miernu až strednú stratu sluchu
* 4/8/16 Viackanálové zariadenie WDRC
* 16 frekvenčných pásiem
* Adaptívne zníženie hluku
* Adaptívne zrušenie spätnej väzby
* AGC _O automatické
* 4 programový režim
* Akustický indikátor
* USB nabíjanie
* Nabíjateľná lítium-iónová batéria
* Tón hlasitosti / Pamäť režimu, ak je vypnutý
Výhody produktu
Nový vysoko kvalitný digitálny nabíjateľný ric zosilňovač pre nedoslýchavých pracuje s vysoko kvalitnou lítiovou batériou, ktorá šetrí vaše problémy s častým nákupom gombíkových batérií. Môže sa používať 30 až 40 hodín po 4 hodinách nabíjania. Nabíjať ju môžete pomocou kábla USB a nabíjať ju môžete kedykoľvek a kdekoľvek.
Aké veci dostanete?
Najnovšie vstavané nabíjateľné batérie lítium-iónových batérií, takže môžete začať používať svoj najlepší digitálny zosilňovač sluchu Earsmate G28D Ric od okamihu jeho prijatia, a to až do budúcnosti. Zahŕňa tiež potrebnú nabíjačku USB, kábel, návod na použitie, držiak a tri veľkosti revolučných nových pohodlných koncoviek do uší.