Od roku 2008, spoločnosť Byvision Science Technology Ltd, založená na vysokej kvalite výrobkov a silnej kapacite RGG amp; D, sme sa stali expertom z Číny s počiatočným základným imaním 2 milióny dolárov. Máme šikovných zamestnancov a skúsených inžinierov v oblasti RGG, D.

Naša spoločnosť tiež investovala a spájala veľké uši na výrobu a predaj sluchových pomôcok Earsmate, zosilňovačov sluchu, digitálnych načúvacích prístrojov a lekárskych prístrojov v roku 2016. Všetky naše sluchové pomôcky Uši sú digitálne sluchové pomôcky, sluchové pomôcky BTE, sluchové pomôcky ITE, Nabíjateľné načúvacie pomôcky, neviditeľné načúvacie pomôcky, načúvacie pomôcky ITC, načúvacie pomôcky RIC sú schválené CE, RoHS, FCC a FDA.

O Veľkých ušiach

Veľké uši (www.great-ears.com) Spoločnosť sa nachádza v roku 2016 v čínskej provincii Zhongshan Guangdong. Je to rýchlo rastúci výrobca v oblastiach, kde vyrába R& D, navrhuje a predáva pokročilé vynikajúce digitálne načúvacie prístroje značky EarsMate, OTC načúvacie prístroje, bluetooth načúvacie prístroje, sluchové zosilňovače a osobné zvukové zosilňovače (PSAP). Ako profesionálny výrobca produktov pre načúvacie prístroje je cieľom našich vysoko integrovaných schopností poskytnúť našim zákazníkom rýchlu odozvu, veľký objem, vysokú kvalitu a služby OEM / ODM, ale lacné sluchové riešenia vrátane návrhu DPS, tvarovania puzdra a prispôsobenia softvéru.

Naša spoločnosť poskytuje rôzne rady načúvacích prístrojov a sluchových zosilňovačov, ako sú digitálne, BTE, ITE, ITC, RIC, CIC, open fit, Bluetooth načúvacie prístroje, nabíjateľné načúvacie prístroje a bezdrôtové načúvacie prístroje. Väčšina našich sluchových výrobkov bola schválená sériou certifikátov kvality (CE / ROSH / FCC / ISO / FDA, atď.), Aby sme mohli spolupracovať s USA, Európou a všetkými zahraničnými trhmi. Teraz máme v Číne niekoľko pobočiek, napríklad Guangzhou City a Shenzhen City. Vitajte na nás kedykoľvek. Tešíme sa na spoluprácu s Vami. Určite ponúkame kvalitný produkt, prijateľnú cenu a 100% spokojnosť popredajného servisu a 12 mesačnú záruku!

Spoločnosť sa vždy držala"kvalita na prvom mieste, na prvom mieste zákazníkGG quot; firemné účely, udržiavať neustále zlepšovanie a inovácie, aby zodpovedali trhu ako politika riadenia a" nulová chyba, nulové sťažnosti" ako cieľ riadenia kvality.

Pri hlavnej misii „Za pekné sluch a pekný život“ úprimne veríme, že taký skvelý načúvací prístroj Earsmate (www.earsmate.com) zariadenia prinesú zákazníkom príjemný život. Či už pre seba, priateľov, vysoké školy alebo partnerov, by boli skvelými ľahko použiteľnými a cenovo dostupnými načúvacími prístrojmi Earsmate skvelou voľbou pre sluchovo postihnutých.

Prehliadka závodu

Factory tour PIC

Veľtrh

Trade Show PIC

certifikát

Certificates

Pre skvelý sluch a pekný život nás kontaktujte teraz e-mailom na adresu: info@byvisiontech.com alebo info@great-ears.com!

Prepojenie globálnych kupujúcich s čínskymi dodávateľmi zhttps://great-ears.en.made-in-china.comcez Made-in-China!